Czy martwi Cię Mały penis.Wiedz, że zdecydowanie nie jesteś jedyny.Ten problem  ma znaczną część mężczyzn w naszym kraju. Pytanie brzmi, czy jest to naprawdę obiektywny problem, czy po prostu zwykłe uczucie i pragnienie posiadania większej natury. Z własnego doświadczenia uważam, że raczej to drugie i właśnie na ten temat postanowiłem napisać artykuł i podzielić się z Wami moimi doświadczeniami.Oczywiście nie twierdzę, że nie ma mężczyzn, którzy obiektywnie mają zbyt małego penisa.

Wiem że taki problem może właściwie skomplikować

Wiem że taki problem może właściwie skomplikowaćNie tylko życie seksualne, ale także życie partnerskie. Z tego powodu z pewnością go nie lekceważę, ale jednocześnie wiem, jaka jest rzeczywistość dla większości.Powiększenie penisa można przeprowadzić w zasadzie na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zmiana jego długości, czyli jej wydłużenie. Drugi to zmiana jego grubości lub, można powiedzieć, pogrubienie penisa.

Zarówno pierwsza, jak i druga metoda są głównie związane z jakością erekcji, i właśnie o tym powiemy teraz trochę więcej.Mężczyźni najczęściej widzą problem z długością, ale w większości zapominają o grubości. Oba zależą od jakości erekcji, chociaż pewną rolę mogą odgrywać pewne patologiczne przyczyny powodujące niewielki rozmiar wyrostka robaczkowego. Nawet z własnego doświadczenia wiem, że mężczyźni uważają, że penis jest mały, nawet ten, który osiąga tylko pół centymetra mniej niż określona średnica.

Pamiętaj jednak, aby poprawnie zmierzyć te wartości. Zmierz grubość u podstawy penisa, czyli tam, gdzie się zaczyna, aż do dolnej części brzucha. Oczywiście konieczne jest zmierzenie w pozycji pionowej i wygodne jest użycie miernika krawieckiego.Jeśli chodzi o pomiar długości penisa, tutaj również mierzy się przy maksymalnej erekcji, zaczynając od nasady aż do czubka żołędzi prącia. Ale jeśli masz dużą podskórną tkankę tłuszczową w tym obszarze, taki pomiar nie będzie całkowicie obiektywny, ponieważ penis zaczyna sięgać głębiej, jak mogłoby się wydawać na zewnątrz.

Jak wspomniałem, mężczyźni najczęściej mają dwa rodzaje problemów z rozmiarem penisa: albo penis jest zbyt krótki, albo zbyt cienki. Istnieją inne nieprawidłowości, takie jak nieprawidłowe wygięcie penisa, co powoduje jego mniejsze rozmiary, ale nie będę teraz zwracał na to uwagi.Natomiast chcę bardziej szczegółowo przeanalizować dwa z powyższych najczęstszych případy.Za krótki penis można położyć z penisem mniejszym niż 10 cm, u wielu mężczyzn limit ten jest ustawiony nieco wyżej.

Ale naprawdę należy wziąć pod uwagę nawet

Ale naprawdę należy wziąć pod uwagę nawetPewne odchylenia od średnich wskaźników. Ale jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, czy twój penis jest zbyt krótki, musisz to rozgryźć ze swoim partnerem. Jeśli jej zdaniem jest to wystarczające dla wysokiej jakości satysfakcji, nie martwiłbym się zbytnio liczbami.Chociaż nie ma fundamentalnego problemu z grubością u mężczyzn, okazuje się, że jest on co najmniej nieistotny.

Tutaj polecam również skupić się, oprócz figury średniej grubości 12 cm, również na opinii partnera i jej odczuć z seksu.Jednak jakość erekcji jako takiej jest również bardzo silnie związana z grubością penisa. Jeśli masz problem z erekcją niskiej jakości, wpłynie to zarówno na długość, jak i grubość penisa. Dla obiektywizmu muszę dodać, że chociaż przy długości penisa odchylenia są większe, w przypadku grubości zdecydowana większość mężczyzn mieści się w strefie tolerancji.

Przyczyny problemów z długością lub grubością penisa można zasadniczo podzielić na dwie grupy. Albo jest to spowodowane jakąś chorobą lub wadą występującą bezpośrednio na drogach płciowych, albo raczej jest to problem z erekcją. Zarówno pierwszy, jak i drugi muszą być w stanie zidentyfikować i spróbować zastosować odpowiednie środki i rozwiązania.Przyjrzyjmy się bliżej najczęstszym przyczynom problemów z rozmiarem penisa.Niewystarczająca aktywność podwzgórza: w wyniku predyspozycji genetycznych lub dziedziczności w mózgu może wystąpić problem.

Z aktywnością tych elementów odpowiedzialnych za wzrost i rozwój dróg rodnych. Ten ważny element nazywa się podwzgórzem, a jeśli nie będzie działał prawidłowo, osoba rozwinie tylko tak zwany cienki mikropenis o długości około 8 centymetrów.Wady rozwojowe: oprócz bezpośredniej wady w ośrodkowym układzie nerwowym mogą również wystąpić inne wady rozwojowe, w okolicy mięśni lub w obrębie więzadeł.

W rezultacie penis dziecka nie rozwija się tak

W rezultacie penis dziecka nie rozwija się takJak powinien i może być zbyt krótki lub zbyt długi. Niestety tylko specjalista, czyli lekarz, powinien zajmować się takimi problemami.Nadmierne tworzenie się sztywnych więzadeł: jeśli rozwiniesz nadmierne tworzenie się sztywnych więzadeł w penisie, jest to konsekwencja choroby Peyroniego. Choroba ta charakteryzuje się przede wszystkim tym, że penis wygina się, a podczas stosunku każda stymulacja jest bolesna.

Jednak w niektórych przypadkach wraz z wiekiem problem sam się rozwiązuje.Usunięta Prostata: guz lub rak prostaty, w wyniku którego Prostata musi zostać usunięta, może również powodować skurcz penisa. Ponadto w przyszłości pojawiają się wtórne problemy z jakością erekcji, co może również wpływać na możliwe tworzenie się zaburzeń erekcji.Wypadanie cewki moczowej: innym zaburzeniem, na które nie można mieć dużego wpływu, są zaburzenia rozwoju układu moczowego.

Takie przypadki są związane z występem pęcherza, co pociąga za sobą wypadnięcie cewki moczowej, a tym samym skrócenie narządu płciowego. Cierpi całkowita długość i rozmiar penisa.Niewystarczające ukrwienie: chociaż powyższe przyczyny są prawie niemożliwe do rozwiązania bez profesjonalnej pomocy, niewystarczające ukrwienie penisa można rozwiązać nawet w domu. Jeśli penis nie otrzymuje wystarczającej ilości krwi, nie staje się w 100% wyprostowany i nie może osiągnąć wymaganej długości lub grubości.

Powiększenie penisa można wykonać na dwa sposoby: przez wydłużenie lub zwiększenie jego grubości. Oczywiście połączenie tych dwóch opcji nie jest wykluczone, ale wiąże się to również z bardziej złożonymi procedurami wdrażania.Oto opcje, które masz w sytuacji, gdy chcesz uzyskać powiększenie penisa.Rozwiązanie chirurgiczne.Rozwiązanie chirurgiczne może pomóc w powiększeniu penisa zarówno pod względem długości, jak i grubości, stosując metodę odłączania penisa od więzadeł lub implantacji tłuszczu.