„Kto trwały spadek, a nowa figura również zachowuje pragnienia, potrzebuje treningu siłowego. Każdy kilogram xtramuskulatur oznacza podstawowy wzrost przychodów o prawie 100 kcal / dzień. W przypadku treningu siłowego o 4 kg przyrost masy mięśniowej, to o prawie 400 kcal więcej podstawowego tempa przemiany materii (co odpowiada około 45 minutom jazdy na rowerze i całemu dniu).

Trening wytrzymałościowy służy utracie wagi na drugim miejscu. W najlepszym przypadku trenujesz cztery razy w tygodniu: dwa razy zwykły trening siłowy, raz siłowy połączony z interwałami, raz czysto wytrzymałościowy. Twoje jednostki powinny, najlepiej trenera tak skonstruowanego, aby występowały siła, wytrzymałość, szybkość, zwinność i koordynacja. Trening siłowy jest jednak priorytetem. ”

Głód? Nie, dziękuję !

  „Nowe starania, aby jedzenie było ekscytujące, różnica w smaku – więc rozwijaj się, abyś się nim cieszył, jesteś zdrowy i naturalny w żywieniu.
Bardzo ważne są zdrowe składniki: dobre oleje (oliwka tłoczona na zimno – i olej lniany, olej z orzechów włoskich), dużo wody i herbaty (np. Zielona herbata i herbata pokrzywowa).

Rezygnuję z pustych węglowodanów, takich jak cukier stołowy i biała mąka, ponieważ dostarczają wielu kalorii, ale niewiele ważnych składników odżywczych. Napoje bezalkoholowe i gotowe soki również nie są w moim planie. Oczyszczanie – i kuracje detoksykacyjne raz w roku są jednak wspaniałe. ”

Kto lubi wyszczuplić swoje ciało, skutecznie i długotrwale – to wykazało portugalskie badanie. Jedna połowa uczestników zawierała ogólne informacje na temat odżywiania i zdrowia, druga część zajęła 30 tygodni sesji grupowych, w których omówiono uczucia związane z jedzeniem i radzeniem sobie z własnym ciałem.

Naucz się kochać siebie

Rezultat: ochotnicy z sesji grupowych stracili średnio siedem procent wagi, inni tylko dwa procent. Dzięki wielu rozmowom pogodzili się ze swoim ciałem i uzyskali bardziej pozytywny obraz siebie. Nasza rada dla Ciebie: ćwicz pozytywne myślenie.

Podjadanie jest absolutnie dozwolone

„Chcesz schudnąć i dlatego zabraniasz Ci nawet niektórych potraw? Nawet w żadnym przypadku nie masz tak długo czegoś dobrego. Z zakazów, które narzucasz, szybko mogą pojawić się frustracje. Czekolada i inne słodycze, których nie zabraniają, ale nadal z umiarem.
Zawsze pamiętaj: równowaga to magiczne słowo. Domowe ciasto to kolejny nie dzień, dwa kilogramy więcej na wadze – a sałatka nie może od razu zwalić funtów.

Bardzo ważne przy odchudzaniu: bądź cierpliwy! Czasami trwa to dłużej, aż organizm oddzieli się od złogów tłuszczu. Jeśli zauważysz, że przy odchudzaniu nie utkniesz, jeśli to zrobisz, jeszcze mniej jeść.

Zamiast tego ustaw nowe bodźce treningowe i poproś swoje ciało o nowy rodzaj i wyjście. Wypróbuj na przykład nowy sport lub zwiększ liczbę powtórzeń w treningach. ”

Pij mniej alkoholu

Kieliszek na cześć, ale pamiętaj: Alkohol zawiera nie tylko wiele kalorii, ale także hamuje utratę tłuszczu. Napisz raz, ile piwa, wina i koktajli spożywasz w ciągu tygodnia. Przerażony ? Trochę arytmetyki, szczególnie dla mężczyzn: dwa piwa dziennie, co daje tydzień prawie 2000 kalorii, a tym samym całkowite dzienne zapotrzebowanie kalorii.

Do pracy masz dwie godziny szybkiego truchtu. Postaraj się całkowicie zrezygnować z alkoholu przez tydzień. Spójrz, jeśli dogadujesz się na czas z jedną lub dwiema szklankami alkoholu tygodniowo. A jeśli już pijesz, to wejdź na – piwa na wytrawnym czerwonym winie, jeszcze lepiej na szprycerze do wina.

Przygotowanie posiłku – przynieś swoje własne! Przygotowanie jest wszystkim! Jeśli masz ze sobą zdrowe posiłki lub przekąski w biurze lub w podróży, nie sięgasz po fast food, gdy masz napady głodu.

„Gotuję zawsze na następny dzień wcześniej. Ale robię magię. Wieczorem raz długie, szybkie, pyszne dania. Gotuję zawsze podwójną ilość każdego posiłku, więc dziękuję Meal Prep za dwa dni wyposażony. W różne przyprawy, które Ja w mini pojemnikach zawsze mam przy sobie, czy mogę smakować różnie i nigdy nie jest nudno.

Bądź przygotowana!

Podczas gotowania stawiaj mnie przede wszystkim na oszczędzających czas posiłkach, o pieczonych warzywach: Warzywa siekamy, w naczyniu do pieczenia wchodzę, na to trochę fety iz piekarnika. Czytanie ze wskazówką na temat Sarah Tschernigow, przygotowanie posiłku, brak czasu na jedzenie Wywiad z „Brak czasu na jedzenie” Wskazówki dotyczące przygotowywania posiłków od trenerki żywienia Sarah Tschernigow

Na mały głód: mieszanka orzechów lub zielony koktajl. Po sporcie dodatkowe węglowodany, na przykład ciastka ryżowe – oczywiście bez czekolady. ” Robienie przerw w sporcie wyszczupla. Niewiele długich jednostek sportowych spala więcej tłuszczu niż wiele krótkich. Wiadomo, że . Nowością jest: Jeśli jedna lekcja 15 minut przerwa, zwiększa spalanie tłuszczu.

Zespół dr. Kazushige Goto z Tokio miał dwie grupy badanych osób, które poruszały się inaczej podczas badania: godzinę bez przerwy lub dwa razy po 30 minut z 15-minutową przerwą. Próbki krwi pobierano co 15 minut.

Rezultat: W przerwie rowerzyści, którzy spalali tłuszcz wyżej niż badani z drugiej grupy. Wziąłem również lustrzane wolne kwasy tłuszczowe i glicerol (składnik tłuszczów zwierzęcych i roślinnych) z przerwą więcej – przede wszystkim w 15 minut po zakończeniu treningu. Również adrenalina we krwi wzrosła z przerwą bardziej niż bez, jednak poziom insuliny spadł bardziej. Oba czynniki sprzyjają spalaniu tłuszczu.